Ubezpieczenia OC

GDU Wrocław oferuje bardzo szerokie spektrum ubezpieczenia zarówno dla aut osobowych jak i innych pojazdów. Możliwość prowadzenia negocjacji cen oraz warunków z kilkudziesięcioma ubezpieczycielami otwiera możliwości na zaoferowanie ubezpieczenia samochodu czy komunikacyjnego na najlepszych dla naszych klientów warunkach.

Ubezpieczenia samochodu i komunikacyjne – możliwe opcje

OC – opcja obowiązkowa dla każdego pojazdu dopuszczonego do ruchu. Z tego względy decydującym czynnikiem przy jego wyborze jest wyłącznie cena i na tej podstawie wybieramy je dla naszych klientów. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania osobie, której wyrządziliśmy szkody podczas kierowania pojazdem mechanicznym.
AC – drugie najbardziej popularne ubezpieczenie zawierane przez kierowców. Posiada tą niewątpliwą zaletę, że nawet w przypadku zawinionego doprowadzenia do szkody na własnym pojeździe przez kierowcy uprawnia ono do otrzymania rekompensaty. Jej forma zależy od wynegocjowanej umowy przy czym najczęściej jest to ekwiwalent pieniężny mogący pokryć szkody powstałe na skutek zdarzenia komunikacyjnego. Tutaj najważniejszy jest zakres takiego ubezpieczenia – i nasza Multiagencja Ubezpieczeniowa Wrocław dba o to aby był jak najszerszy.
Pozostałe ubezpieczenia samochodu i komunikacyjne – proponujemy dodatkowe formy ubezpieczeń, które są polecane w zależności od potrzeb. Są to między innymi ubezpieczenia NNW, Zielona Karta, bagażu czy szyb.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego wpisu o ubezpieczeniu auta, aby poznać detale.

UBEZPIECZENIA:

PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Wiener, Concordia, Compensa, Axa, AVIVA, Allianz, Tuz, Benefia, Proama, Uniqa, TUW, Interrisk, Mtu, Link 4, You Can Drive, MetLife, Interpolska, Prudential, Unum, Polisa Życie, Leadenhall, Saltus, Prevoir itp.

ODZIAŁ HORBACZEWSKIEGO:

ul. Horbaczewskiego 55A
Na przeciwko przystanku
54-130 Wrocław

ODZIAŁ ZAPOLSKIEJ:

ul. Gabrieli Zapolskiej 1
na przeciwko wejścia wydziału kom.
50-032 Wrocław

ZNAJDŹ NAS NA:

Copyright © 2018 Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław