Towarzystwa ubezpieczeniowe

Nasza Multiagencja Ubezpieczeniowa współpracuje z ponad 30 zakładami ubezpieczeniowymi, daje to nam możliwość sprawdzenia która z firm oferuje klientowi najlepsze warunki i cenę. Dzięki temu klient nie jest uwiązany z jedną firmą i ofertą a od nas otrzymuje profesjonalne wsparcie w doborze ubezpieczenia.

Współpracujemy między innymi z takimi towarzystwami jak: PZU, WARTA, HDI, ERGO HESTIA, GENERALI, Wiener, Concordia Ubezpieczenia, Compensa, AXA, AVIVA, Allianz, TUZ Ubezpieczenia, Benefia, Proama, Uniqa, TUW, InterRisk, MTU, LINK4, YOUCANDRIVE, MetLife, Inter Ubezpieczenia, Prudentia, Unum, POLISA-ŻYCIE, LEADENHALL, Europa Ubezpieczenia, RESO, Signal Iduna, Saltus, Prevoir, Macif i inne….

Nasi klienci z doświadczenia mówią że oferujemy lepsze ceny i warunki niż konkurencja ze względu na wielkość naszej agencji, ilość posiadanych towarzystw w ofercie jak i wiedzę naszych pracowników. Oferujemy zawsze pomoc klientom w przypadku pojawienia się szkód lub wystąpienia problemów z polisą. Wyróżnia to nas na tle konkurencji jako agencja z serwisem pogwarancyjnym !

UBEZPIECZENIA:

PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Wiener, Concordia, Compensa, Axa, AVIVA, Allianz, Tuz, Benefia, Proama, Uniqa, TUW, Interrisk, Mtu, Link 4, You Can Drive, MetLife, Interpolska, Prudential, Unum, Polisa Życie, Leadenhall, Saltus, Prevoir itp.

ODZIAŁ HORBACZEWSKIEGO:

ul. Horbaczewskiego 55A
Na przeciwko przystanku
54-130 Wrocław

ODZIAŁ ZAPOLSKIEJ:

ul. Gabrieli Zapolskiej 1
na przeciwko wejścia wydziału kom.
50-032 Wrocław

ZNAJDŹ NAS NA:

Copyright © 2018 Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław