Ubezpieczenia na życie

Myśląc o przyszłości warto zainwestować w jedno z wielu oferowanych przez naszą Multiagencję ubezpieczeń inwestycyjnych. Dla wymagających klientów naszego biura, potrafimy stworzyć specjalne programy inwestycyjno – ochronne, gdzie jeden produkt złożony jest z kilku polis różnych firm ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenia na życie to dzisiaj jedne z chętniej wybieranych ubezpieczeń. To przede wszystkim przejaw długofalowego myślenia i przezorności.
GDU Ubezpieczenie zdaje sobie sprawę z tego że w tak niespokojnych czasach jak te w którym przyszło nam żyć ludzie potrzebują poczucia bezpieczeństwa, które będzie obejmować nie tylko ich samych ale także ich rodziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy ubezpieczenia na życie dopasowane do potrzeb.

 

Ubezpieczenia na życie – inwestycja w przyszłość

Obecnie towarzystwa ubezpieczeniowe prześcigają się w pomysłach jak jeszcze lepiej chronić przyszłość swoich klientów. Mamy zatem do wyboru mnóstwo pakietów, które w zależności od potrzeb mogą kłaść nacisk na zabezpieczenie finansowe rodziny w razie utraty pracy czy choroby jedynego żywiciela. Są także pakiety dla tych, którzy chcą oszczędzać ponieważ nie są pewni czy uzyskana emerytura wystarczy na spokojne życie. I w końcu są tacy, którzy chcą zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka zanim wkroczy w dorosłe życie. W tym całym gąszczu różnych ofert oraz pakietów GDU chętnie wskaże właściwe rozwiązania, które w przyszłości będą mogły zaprocentować.

UBEZPIECZENIA:

PZU, Warta, Ergo Hestia, Generali, Wiener, Concordia, Compensa, Axa, AVIVA, Allianz, Tuz, Benefia, Proama, Uniqa, TUW, Interrisk, Mtu, Link 4, You Can Drive, MetLife, Interpolska, Prudential, Unum, Polisa Życie, Leadenhall, Saltus, Prevoir itp.

ODZIAŁ HORBACZEWSKIEGO:

ul. Horbaczewskiego 55A
Na przeciwko przystanku
54-130 Wrocław

ODZIAŁ ZAPOLSKIEJ:

ul. Gabrieli Zapolskiej 1
na przeciwko wejścia wydziału kom.
50-032 Wrocław

ZNAJDŹ NAS NA:

Copyright © 2018 Multiagencja Ubezpieczeniowa GDU Wrocław